Apartamento Con Gran Azotea

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Apartamento Con Gran Azotea Marbella van 70 m² biedt uitzicht op de berg en is binnen 7 minuten te voet van Oude stad van Marbella gelegen. Het 2-slaapkamer appartement is geschikt voor maximaal 4 gasten.

Het appartement heeft een zitruimte met airconditioning voor optimaal comfort. De accommodatie heeft een douche voor uw comfort. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

Naast self-catering voorzieningen zoals een kitchenette, biedt Apartamento Con Gran Azotea gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten.

Het Parque de la Alameda ligt op maar 1 km hier vandaan, terwijl Marbella vrij dicht bij het appartement is. Apartamento Con Gran Azotea biedt een eersteklas ligging, op 18 minuten wandelafstand van het Centro Cultural Cortijo de Miraflores. De Avenida del Mar is ook binnen het bereik van de 1-badkamer accommodatie gelegen. De Edificio Lepanto bushalte is op 150 meter afstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Con Gran Azotea Marbella
Apartamento 1 Dormitorio - Geraneos 14
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento 1 Dormitorio - Geraneos 14

9.6
Voortreffelijk 38 beoordelingen
61 m van de accommodatie
USD 90 USD 81
per nacht
Como En Tu Casa En Marbella
Mobiele prijsaanbieding

Como En Tu Casa En Marbella

9.7
Voortreffelijk 45 beoordelingen
120 m van de accommodatie
Costa Marbella Star Light
Mobiele prijsaanbieding

Costa Marbella Star Light

6.7
Aangenaam 48 beoordelingen
247 m van de accommodatie
USD 47 USD 42
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    53 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:30 tot 22:30
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000290290005721380000000000000000VUT/MA/844450
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamento Con Gran Azotea gelegen?
      Apartamento Con Gran Azotea is naast het Plaza de los Naranjos gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Apartamento Con Gran Azotea?
      Populaire plekken in de buurt van Apartamento Con Gran Azotea zijn onder andere de Paseo Maritimo, de Venus van Marbella Fontein, Oude stad van Marbella.
    • Hoeveel kost het om bij Apartamento Con Gran Azotea te verblijven?
      Een overnachting in Apartamento Con Gran Azotea kost €112.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere California Restaurante en Restaurante Italiano Pizzeria Bella Napoli restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Apartamento Con Gran Azotea?
      Bij Apartamento Con Gran Azotea kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.
    • Wat is de afmeting van Apartamento Con Gran Azotea?
      Apartamento Con Gran Azotea meet 70 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    53 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Con Gran Azotea Marbella

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten